Julia Mikołajczyk

Chcielibyście odwiedzić Hobbitona i zobaczyć Nową Zelandię? Dobrze się składa, też mam takie marzenia. Jednak po to by je w pełni spełnić trzeba znać język angielski. Nie ma problemu, dobrze trafiliście, jestem pasjonatką języków obcych. Studiowałam filologię na UAM i teraz chętnie dzielę się moją wiedzą z każdym kto chce poznać języki obce: dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Może znacie już angielski? Nic straconego, zapraszam do nauki szwedzkiego, nie taki diabeł straszny!

Przed Wami egzaminy? Bez strachu, przygotuję do egzaminu na każdym poziomie.

 

Magda Kobierska.

Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam w 2008 roku. Jestem nauczycielem pełnym entuzjazmu bazującym w dużej mierze na własnych, autorskich materiałach. Uczniom szczególnie staram się pokazać, w jaki sposób skutecznie uczyć się języka. Moi uczniowie to osoby w różnych grupach wiekowych, od przedszkola po Uniwersytet Trzeciego Wieku. Uważam, że znajomość języków obcych otwiera przed nami nowe horyzonty. Wielokrotnie miałam  okazję się o tym przekonać w czasie moich licznych podróży.

Jak mówi pewien aforyzm: „Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach” (autor nieznany). Tego właśnie życzę wszystkim moim Uczniom, by znajomość języków obcych  pomogła im zdobywać nowe horyzonty i dostarczała wspomnień, które zapierają dech w piersiach.  

  

Filip Pióro

Znajomość angielskiego jest  kluczem otwierającym okno na świat i wszystkie jego sekrety.   Zdobyłem ten klucz studiując filologię angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach metalowe klucze zastępowane są kodem dostępu, elektronicznym hasłem czy podpisem. Dlatego mając doświadczenie zdobyte w pracy w szkołach publicznych i prywatnych stosuje innowacyjne sposoby w postaci np. ciekawych lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych, interaktywnych  metod. Moim najważniejszym celem jest pozytywna relacja z językiem od samego początku przygody z angielskim.

Zapraszam do wspólnego „dorabiania” kluczy do języka angielskiego!

Karolina Kubicka

Być może lubicie czytać kryminały, trillery albo literaturę faktu! Ja bardzo, także w wersji oryginalnej! Wiem, to wydaje się trudne, nie tak trudne jak podróże, za którymi także przepadam. W wykształcenia jestem geografem i anglistą i dlatego doskonale wiem jakie znaczenie ma znajomość języków obcych. Ich nauka może być łatwa i przyjemna, potrafię to udowodnić. Nawet przygotowanie do egzaminów nie musi być trudne i męczące. Jestem doświadczonym nauczycielem i egzaminatorem. Możecie mi zaufać, nawet państwowe egzaminy FCE, CAE, CPE, matury i inne bzdu.. nie będą spędzać snu z powiek, szczególnie rodzicom, kiedy zrozumiecie, że nauka języków obcych może być świetną zabawą, przygodą i ogromną satysfakcją zarówno dla uczniów jak i lektora.

Tak ja Wy lubię jeździć rowerem i … oglądać filmy, szczególnie w oryginalnej wersji językowej. Też polubicie- te filmy w oryginalnej wersji!

Kris

Urodziłem sie 30 lat temu w Anglii, ale nie jestem typowym „Angolem” : nie jestem fanem futbolu czy krykieta, ale za to lubię ogrody, nie tylko angielskie, zwierzęta i gotowanie. Moja partnerka, Magda twierdzi, że za dużo czasu spędzam z konsolą Playstation. Rodziny Królewskiej nie znam osobiście, ale jak poznam to zaraz Wam o tym opowiem. Niestety nie umiem mówić po polsku, ale za to dobrze znam język angielski i dlatego zapraszam na lekcje ze mną. Jestem native speakerem. Porozmawiamy jak anglik z anglikiem- sorry z polakiem. Bedzie się działo!