Julia Mikołajczyk

Chcielibyście odwiedzić Hobbitona i zobaczyć Nową Zelandię? Dobrze się składa, też mam takie marzenia. Jednak po to by je w pełni spełnić trzeba znać język angielski. Nie ma problemu, dobrze trafiliście, jestem pasjonatką języków obcych. Studiowałam filologię na UAM i teraz chętnie dzielę się moją wiedzą z każdym kto chce poznać języki obce: dziećmi, młodzieżą, dorosłymi. Może znacie już angielski? Nic straconego, zapraszam do nauki szwedzkiego, nie taki diabeł straszny!

Przed Wami egzaminy? Bez strachu, przygotuję do egzaminu na każdym poziomie.

Filip Pióro

Znajomość angielskiego jest  kluczem otwierającym okno na świat i wszystkie jego sekrety.   Zdobyłem ten klucz studiując filologię angielską na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doskonale wiem, że w dzisiejszych czasach metalowe klucze zastępowane są kodem dostępu, elektronicznym hasłem czy podpisem. Dlatego mając doświadczenie zdobyte w pracy w szkołach publicznych i prywatnych stosuje innowacyjne sposoby w postaci np. ciekawych lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych, interaktywnych  metod. Moim najważniejszym celem jest pozytywna relacja z językiem od samego początku przygody z angielskim.

Zapraszam do wspólnego „dorabiania” kluczy do języka angielskiego!

Karolina Kubicka

Być może lubicie czytać kryminały, thrillery albo literaturę faktu! Ja bardzo, także w wersji oryginalnej! Wiem, to wydaje się trudne, nie tak trudne jak podróże, za którymi także przepadam. W wykształcenia jestem geografem i anglistą i dlatego doskonale wiem jakie znaczenie ma znajomość języków obcych. Ich nauka może być łatwa i przyjemna, potrafię to udowodnić. Nawet przygotowanie do egzaminów nie musi być trudne i męczące. Jestem doświadczonym nauczycielem i egzaminatorem. Możecie mi zaufać, nawet państwowe egzaminy FCE, CAE, CPE, matury i inne nie będą spędzać snu z powiek, szczególnie rodzicom, kiedy zrozumiecie, że nauka języków obcych może być świetną zabawą, przygodą i ogromną satysfakcją zarówno dla uczniów jak i lektora.

Tak ja Wy lubię jeździć rowerem i … oglądać filmy, szczególnie w oryginalnej wersji językowej. Też polubicie- te filmy w oryginalnej wersji!

 

Beata Nadzieja

Lubicie croissanty albo crème brûlée? A może marzycie o selfie pod wieżą Eiffela i romantycznym spacerze po bulwarach nad Sekwaną? Zapraszam na lekcje, na których poznacie nie tylko język francuski, ale także kulturę, kuchnię i zabytki Francji. Od 25 lat uczę studentów, młodzież i dorosłych. Swoje lekcje dopasowuję do zainteresowań i potrzeb uczniów, opracowuję wiele materiałów dodatkowych, przygotowuję do egzaminów DELF. Po moich lekcjach bez problemu dogadacie się podczas wakacyjnego wypadu do Paryża i na Lazurowe Wybrzeże!

 

Kacper Jankowski

Pasjonatem języka angielskiego zostałem w  szkole podstawowej. Doskonale pamiętam mojego nauczyciela angielskiego. To on zaraził mnie tą pasją i tak ruszyła epidemia. Teraz ja rozsiewam pozytywne mikroby ( po angielsku microbe, prawda, że angielski jest prosty!?))

Przekonam was, że oglądanie filmów i seriali w języku angielskim będzie proste. Sam w to nie wierzyłem, ale to naprawdę działa 😀

W wolnych chwilach uprawiam sport, jeżdżę rowerem, gram w piłkę nożną ( po angielsku, na pewno wiecie!) oraz tenisa, ( po angielsku tennis, proste co?) na ziemi i na stole.